Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc-Sc FTTH 3 κίτρινης χρώματος χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc-Sc FTTH 3 κίτρινης χρώματος χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής

FTTH Simplex SC-SC Fiber Optic Patch Cord 3 Meters Yellow Color Low Insertion Loss
FTTH Simplex SC-SC Fiber Optic Patch Cord 3 Meters Yellow Color Low Insertion Loss FTTH Simplex SC-SC Fiber Optic Patch Cord 3 Meters Yellow Color Low Insertion Loss

Μεγάλες Εικόνας :  Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc-Sc FTTH 3 κίτρινης χρώματος χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: Ενιαίο τρόπου μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό Τύπος σύνδεσης: SC/UPC-SC/UPC
Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος G652D
Χρώμα: κίτρινο Υλικό: PVC ή LSZH
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >50.0dB
Επανάληψη: <0> Ανταλλαξιμότητα: <0>
εφαρμογή: FTTH, FTTB, FTTX, δίκτυο
Υψηλό φως:

Οδηγεί οπτικών ινών ενημερωμένη έκδοση κώδικα

,

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών

SC/UPC-SC/UPC ενιαίο τρόπου μονοκατευθυντικό σκοινί κίτρινο 3meters μπαλωμάτων ινών οπτικό

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και επιστροφής απώλεια ύψους.
  2. Άριστα επανάληψη και changeability.
  3. Ακριβής επιθεώρηση προσώπου τελών από το μικροσκόπιο.
  4. Περιβαλλοντικά σταθερός στην παρέμβαση electricat.
  5. Οπτική δοκιμή εργοστασίων απόδοσης 100%.

Προδιαγραφή

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
Απώλεια εισαγωγής <> <>
Επιστροφής απώλεια PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 1000 φορές
Επανάληψη ≤0.1
Εκτατή δύναμη ≥10KG
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+85℃
Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις: ≤1um 127um concentricity απόκλιση: ≤3um
Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

Εφαρμογές

  1. Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)
  2. Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
  3. Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών
  4. Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)
  5. Ενεργός λήξη συσκευών
  6. Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών (FODT)
  7. Εξοπλισμός δοκιμής
  8. CATV

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς