Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Splitter

Θραύστης οπτικών ινών τύπων κασετών FTTH GPON LGX, θραύστης PLC οπτικών ινών

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Θραύστης οπτικών ινών τύπων κασετών FTTH GPON LGX, θραύστης PLC οπτικών ινών

FTTH GPON LGX Cassette Type Fiber Optic Splitter , Fiber Optic PLC Splitter
FTTH GPON LGX Cassette Type Fiber Optic Splitter , Fiber Optic PLC Splitter

Μεγάλες Εικόνας :  Θραύστης οπτικών ινών τύπων κασετών FTTH GPON LGX, θραύστης PLC οπτικών ινών Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fos-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: Θραύστης οπτικών ινών PLC Sc Τύπος σύνδεσης: sc/upc
Τύπος διαίρεσης: Κασέτα FTTH Gpon LGX Αναλογία θραυστών: 1X8
Χρώμα: Προσαρμοσμένη εφαρμογή: FTTH, FTTB, FTTO, FTTx, δικτύωση, CATV
Υψηλό φως:

fiber optic cable splitter

,

fiber optic plc splitter

Θραύστης οπτικών ινών PLC τύπων SC/UPC 1X8 κασετών FTTH Gpon LGX

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Ο θραύστης οπτικών ινών καλείται επίσης οπτικό θραύστη, είναι μια από τις σημαντικότερες παθητικές συσκευές στη σύνδεση οπτικής ίνας, είναι με τις πολλαπλάσιες εισαγωγές και το πολλαπλάσιο τέλος παραγωγής των συνδεδεμένων οπτική ίνα συσκευών. Ο θραύστης οπτικών ινών από την ελαφριά spligtting αρχή μπορεί να διαιρεθεί σε λιωμένων δικωνικός μυτερό (FBT) και επίπεδο τύπο wavegulde (PLC).

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλό PDL, υψηλή απώλεια Retrun.
  2. Ομοιόμορφος θραύστης δύναμης.
  3. Συμπαγές σχέδιο.
  4. Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος.
  5. Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία.

 

Προδιαγραφή

Κανάλι 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Τύπος ινών G657A1
Υλικό σώματος  
Διάσταση (LxWxH/mm) 130x100x25 130x100x50 130x100x76 130x100x154
Συνδετήρας SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Απώλεια εισαγωγής (DB) (Max) 3.7 7.3 10.5 13.7 17.1 20.5
Ομοιομορφία καναλιών (DB) (Max) 0,5 0,8 1.0 1.3 1.5 1.7
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης - PDL (DB) (Max) 0,2 0,2 0,25 0,3 0,4 0,5
Κατευθυντικότητα (DB) (λ.) 55
Επιστροφής απώλεια (DB) (λ.) 55
Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων (DB) (Max) 0,3 κάθε
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -25~+75
Σημείωση Οπτικά χαρακτηριστικά (αποκλείστε την απώλεια συνδετήρων)

 

Εφαρμογές

  1. Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)
  2. Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
  3. Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών
  4. Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)
  5. Ενεργός λήξη συσκευών
  6. Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών (FODT)
  7. Συστήματα δοκιμής και μέτρησης οπτικής ίνας
  8. CATV

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς