Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Μπλε ενιαίος τρόπος FC καλωδίων οπτικών ινών χρώματος θωρακισμένος - ασφάλεια FC ιδιαίτερα

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Μπλε ενιαίος τρόπος FC καλωδίων οπτικών ινών χρώματος θωρακισμένος - ασφάλεια FC ιδιαίτερα

Blue Color Armored Fiber Optic Cable Single Mode FC - FC Highly Security
Blue Color Armored Fiber Optic Cable Single Mode FC - FC Highly Security Blue Color Armored Fiber Optic Cable Single Mode FC - FC Highly Security

Μεγάλες Εικόνας :  Μπλε ενιαίος τρόπος FC καλωδίων οπτικών ινών χρώματος θωρακισμένος - ασφάλεια FC ιδιαίτερα Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος Χρώμα: κίτρινο
Υλικό: PVC ή LSZH Ανταλλαξιμότητα: <0>
Τύπος: ενιαίος τρόπος μήκος κύματος: 1310nm ή 1550nm
Ποιοτικός έλεγχος: δοκιμή 100% πρίν στέλνει Πραγματικό εργοστάσιο: Ναί
Υψηλό φως:

fiber optic cable patch cord

,

fiber optic patch cable

fc-fc ενιαίο θωρακισμένο μπλε χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό

 

Περιγραφή προϊόντων

Ο αποκαλούμενος άλτης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών επίσης, αυτό είναι το καλώδιο σύνδεσης μεταξύ του εξοπλισμού και της οπτικής ίνας τηλεγραφώντας την καλωδίωση. Ένα προστατευτικό σακάκι στρώματος, χρησιμοποιεί γενικά στους οπτικούς πομποδέκτες και τα τελικά κιβώτια.

FC/UPC η μείωση είναι μικρότερη από FC/PC, γενικά ο εξοπλισμός και ο δίσκος καρυκευμάτων της που έχουν την ειδική χρήση FC/UPC αναγκών. Η ξένη κατασκευαστών ODF ίνα άλματος πλαισίων εσωτερική είναι FC/UPC, μπορεί να βελτιώσει τις παραμέτρους ODF το ίδιο.
 

  1. Απώλεια εισαγωγής<0>
  2. Επιστροφή loss≥55dB
  3. Durability=500matings
  4. Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C~+75°C
  5. Συσκευασία: 1pc/πλαστική τσάντα
  6. 100% δοκιμή
  7. Ετικέτα ή εμπορικό σήμα cOem εντάξει
  8. Χρονική ανοχή: περίπου 3-5days

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Προστασία του σωλήνα ανοξείδωτου με το μικρό caliber.

Αποφύγετε τη ζημία torsion.

Υψηλός εκτατός συντελεστής και συντελεστής πίεσης.

Κατάλληλος για την εφαρμογή, ιδιαίτερα ασφάλεια.

Εφαρμογή χωρίς ζημία στο καλώδιο.

Κατασκευή χωρίς ζημία στο καλώδιο.

Κοπή δαπανών για τη συντήρηση.

 

Εφαρμογές

  • σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • δίκτυο πρόσβασης οπτικής ίνας
  • μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας
  • οπτική ίνα CATV
  • δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)
  • εξοπλισμός δοκιμής
  • αισθητήρας οπτικής ίνας

 

Τεχνικό Specs

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος (nomomodo) Πολλαπλού τρόπου (Multimodo)
Μήκος κύματος 1310&1550nm 850&1300nm
Τύπος ινών 9/125um 62.5/125um, 50/125um, 50/125um
OM3,50/125um OM4
Τύπος συνδετήρων SC ST FC LC MU MTRJ E2000 DIN D4 ESCON
Απώλεια εισαγωγής κατά μέσο όρο ≤0.3dB ≤0.3dB
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤0.5dB ≤0.5dB
Επιστροφής απώλεια UPC≥55dB APC≥65dB ≥20dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+75℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85℃

 

 

Τα πλεονεκτήματά μας

1. Υποστηρίζουμε τη μίνι διαταγή ακόμη και 1pcs.

2. Γρήγορη χρονική ανοχή. Μπορούμε να τακτοποιήσουμε την παράδοση μέσα σε 48 ώρες.

3. Έχουμε το μεγάλο απόθεμα. Μικρή παράδοση ποσότητας μέσα σε 2days, μεγάλη παράδοση ποσότητας μέσα σε 1 εβδομάδα.

4. Πάνω από 8 έτη εμπειρίας στην οπτική βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων.

5. Καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές. Αυστηρά ποιοτικός έλεγχος.

6. Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Παρέχουμε το υπηρεσία online 24 ωρών. Μπορείτε να καλέσετε/ηλεκτρονικό ταχυδρομείο εμείς ανά πάσα στιγμή.

7. εξουσιοδότηση 1 έτους.

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς