Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Φιλικό Sc/APC αλτών οπτικής ίνας Eco - χαμηλή απώλεια εισαγωγής Sc/APC

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Φιλικό Sc/APC αλτών οπτικής ίνας Eco - χαμηλή απώλεια εισαγωγής Sc/APC

Eco Friendly Optical Fiber Jumper SC / APC - SC / APC Low Insertion Loss
Eco Friendly Optical Fiber Jumper SC / APC - SC / APC Low Insertion Loss Eco Friendly Optical Fiber Jumper SC / APC - SC / APC Low Insertion Loss

Μεγάλες Εικόνας :  Φιλικό Sc/APC αλτών οπτικής ίνας Eco - χαμηλή απώλεια εισαγωγής Sc/APC Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: Ενιαίο τρόπου μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος G652D Χρώμα: κίτρινο
Υλικό: PVC ή LSZH Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: >50.0dB Επανάληψη: <0>
Ανταλλαξιμότητα: <0> εφαρμογή: FTTH, FTTB, FTTX, δίκτυο
Υψηλό φως:

fiber optic cable patch cord

,

fiber optic patch cable

sc/apc-sc/apc ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. Τιμή-ανταγωνιστικός

2. Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL

3. Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος

4. Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda

5. Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6. Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC

7. Συνδετήρας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων με κεραμικά Ferrules

 

Προδιαγραφή

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
Απώλεια εισαγωγής <> <>
Επιστροφής απώλεια PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 1000 φορές
Επανάληψη ≤0.1
Εκτατή δύναμη ≥10KG
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+85℃
Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις: ≤1um 127um concentricity απόκλιση: ≤3um
Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

Εφαρμογές

  1. Δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)
  2. Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
  3. Οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών
  4. Οπτικό δίκτυο πρόσβασης (OAN)
  5. Ενεργός λήξη συσκευών
  6. Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών (FODT)
  7. Εξοπλισμός δοκιμής
  8. CATV

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς