Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

άλτες ST ινών τρόπου 3m θωρακισμένοι ενιαίοι - υψηλά πρότυπα CE RoHS αξιοπιστίας του ST

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

άλτες ST ινών τρόπου 3m θωρακισμένοι ενιαίοι - υψηλά πρότυπα CE RoHS αξιοπιστίας του ST

3m Armoured Single Mode Fiber Jumpers ST - ST High Reliability CE RoHS Standard
3m Armoured Single Mode Fiber Jumpers ST - ST High Reliability CE RoHS Standard 3m Armoured Single Mode Fiber Jumpers ST - ST High Reliability CE RoHS Standard

Μεγάλες Εικόνας :  άλτες ST ινών τρόπου 3m θωρακισμένοι ενιαίοι - υψηλά πρότυπα CE RoHS αξιοπιστίας του ST Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Αντιτρωκτικός
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >50.0dB
Επανάληψη: <0> Ανταλλαξιμότητα: <0>
Τύπος: ενιαίος τρόπος OEM: Παρεχόμενος
Υψηλό φως:

fiber optic patch leads

,

fiber optic cable patch cord

ST-ST ενιαίο σκοινί θωρακισμένα 3m μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό αντιτρωκτικά

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Προδιαγραφές
1. Υψηλή επιστροφής απώλεια & χαμηλή απώλεια εισαγωγής
2. Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
3. Πράσινη παραγωγή, CE, πρότυπα RoHS

Εφαρμογή
1. Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
2. Δίκτυα πρόσβασης οπτικής ίνας
3. Οπτική ίνα CATV
4. Εξοπλισμοί δοκιμής οπτικής ίνας
5. Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Σταθερός και υψηλός - ποιότητα
  • Συναντήστε το IEC, JIS, απαιτήσεις διεθνών προτύπων Bellcore
  • Υψηλή επίδοση και οικονομικώς αποδοτικός
  • Μάζα και εύκαμπτη παραγωγή που ικανοποιούν τη διάφορη απαίτηση
  • Συνελεύσεις συνήθειας διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος
  • COem διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος

 

Μηχανικά & υλικά στοιχεία

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

Οπτικά στοιχεία απόδοσης

 

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος Multimoe
PC UPC APC 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5

Ένθετο. Απώλεια

 

0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)

 

0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB ≥55 DB ≥60 DB

≥35 DB

 

Ένθετο. Loss/MTP ή MPO 0.7dB μέγιστο (ελίτ 0,35 DB.) 0.5dB μέγιστο (ελίτ 0.35dB.)
Επιστροφής απώλεια s/MTP ή MPO ≥50dB ≥55 DB ≥60 DB

≥20dB

 

Δύναμη τραβήγματος ≥68N ≥68N ≥68N

≥68N

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς