Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Μπλε σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος, καλώδια FC μπαλωμάτων ινών OM3 - FC

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Μπλε σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος, καλώδια FC μπαλωμάτων ινών OM3 - FC

Blue Color Fiber Optic Patch Cord , OM3 Fiber Patch Cables FC - FC
Blue Color Fiber Optic Patch Cord , OM3 Fiber Patch Cables FC - FC Blue Color Fiber Optic Patch Cord , OM3 Fiber Patch Cables FC - FC

Μεγάλες Εικόνας :  Μπλε σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος, καλώδια FC μπαλωμάτων ινών OM3 - FC Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: FC-FC Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος
Χρώμα: μπλε Υλικό: PVC ή LSZH
Τύπος: Πολυ τρόπος Αρίθμηση ινών: πολυ-ίνες 1~144
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Πραγματικό εργοστάσιο: Ναί
Υψηλό φως:

fiber optic patch leads

,

fiber optic patch cable

FC - διπλό πολυ μπλε σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου OM3 FC

 

Περιγραφή προϊόντων

Προσφέρουμε μια πλήρη επιλογή των συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών FC FC, αυτά τα καλώδια ινών fc-FC συμπεριλαμβανομένων των single-mode και πολλαπλού τρόπου τύπων στις μονοκατευθυντικές και διπλές εκδόσεις. Το σακάκι καλωδίων να είναι μετώπη που εκτιμάται μπορεί ή ολομέλεια που εκτιμάται, με τις επιλογές καλωδίων LSZH και PVC, και είναι όλα τα υποχωρητικά καλώδια RoHS. Παρέχουμε τα σχετικά τυποποιημένα και επί παραγγελία καλώδια οπτικών ινών τις ανταγωνιστικές τιμές και τη γρήγορη παράδοση.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και επιλογές καλωδίων δικτύων οπτικών ινών

  • Μονοκατευθυντικές, διπλές ή πολυ συνελεύσεις ινών
  • Τύποι σακακιών: Η μετώπη, PVC, ολομέλεια εκτίμησε, ή LSZH (χαμηλός καπνός μηά αλόγονα) και είναι όλα τα καλώδια RoHS
  • Μήκη καλωδίων οπτικών ινών συνήθειας και χρώματα σακακιών
  • Διάφορα τύποι και μήκη κύματος ινών, χαρακτηριστικό 9/125 single-mode, 50/125 πολλαπλού τρόπου και 62.5/125 πολλαπλού τρόπου
  • καλώδια οπτικών ινών διαμέτρων 0.9mm/1.8mm/2.0mm/3.0mm εξωτερικά
  • Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC
  • Καλή συσκευασία, ανταγωνιστικές τιμές και πολύ γρήγορη παράδοση


Με τον εξοπλισμό επιτόπιας, κατασκευής ακρίβειας και τους εξειδικευμένους εργάτες μας, το LC/UPC σε LC/UPC καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών μας είναι αξιόπιστο και 100% που εξετάζονται σύμφωνα με βιομηχανικό και τα διεθνή πρότυπα, αυτά τα καλώδια ινών lc-LC είναι με την εύκαμπτη προσαρμογή, τις καλές τιμές και την πολύ γρήγορη παράδοση.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα πυρήνων GR 326 πυρήνων ROHS και κουδουνιών
  • Διαμορφώσεις συνήθειας διαθέσιμες χωρίς επιπλέον χρέωση
  • Διαθέσιμος στη δέσμη ινών, fan-out κορδελλών, πλεξίδα διαθέσιμη
  • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
  • Ferrule του τέλους τουπροσώπου: PC, UPC, APC
  • PVC, LSZH, OFNR, καλώδιο ινών OFNP προαιρετικό
  • Δοκιμή εργοστασίων 100% πριν από την αποστολή
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Δημοσιευημένα σε συνέχειες & μεμονωμένα αρχεία δοκιμής

 

Τεχνικό Specs

Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
Βασικός Συνδετήρας ινών FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.2bB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις:<> 127um concentricity αποκλίσεις:<>
Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um
Γεωμετρία τέλος-προσώπου Ακτίνα της κυρτότητας 7~25mm 5~12mm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Προεξοχή ινών ≤50nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Ίνα κάτω από την περικοπή ≤100nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Όφσετ κορυφών ≤50um
Μηχανικός Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
Πτώση ≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)
Δόνηση IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
Επανάληψη ≤ 0.1dB (1000 φορές)
Διάρκεια > 1000 φορές
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C

 

 

Τα πλεονεκτήματά μας

1. Υποστηρίζουμε τη μίνι διαταγή ακόμη και 1pcs.

2. Γρήγορη χρονική ανοχή. Μπορούμε να τακτοποιήσουμε την παράδοση μέσα σε 48 ώρες.

3. Έχουμε το μεγάλο απόθεμα. Μικρή παράδοση ποσότητας μέσα σε 2days, μεγάλη παράδοση ποσότητας μέσα σε 1 εβδομάδα.

4. Πάνω από 8 έτη εμπειρίας στην οπτική βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων.

5. Καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές. Αυστηρά ποιοτικός έλεγχος.

6. Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Παρέχουμε το υπηρεσία online 24 ωρών. Μπορείτε να καλέσετε/ηλεκτρονικό ταχυδρομείο εμείς ανά πάσα στιγμή.

7. εξουσιοδότηση 1 έτους.

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς