Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

FC - πολλαπλού τρόπου σκοινί άριστο Changeability μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc και επανάληψη

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

FC - πολλαπλού τρόπου σκοινί άριστο Changeability μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc και επανάληψη

FC - SC Multimode Fiber Optic Patch Cord Excellent Changeability And Repeatability
FC - SC Multimode Fiber Optic Patch Cord Excellent Changeability And Repeatability FC - SC Multimode Fiber Optic Patch Cord Excellent Changeability And Repeatability

Μεγάλες Εικόνας :  FC - πολλαπλού τρόπου σκοινί άριστο Changeability μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc και επανάληψη Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: LC - FC Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος
Υλικό: PVC ή LSZH Τύπος: ενιαίος τρόπος
εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord
μήκος κύματος: 1310nm ή 1550nm Πραγματικό εργοστάσιο: Ναί
Υψηλό φως:

fiber optic patch leads

,

fiber optic patch cable

LC - FC ενιαία υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλή

 

Περιγραφή προϊόντων

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας (άλτης) είναι ένα μήκος της οπτικής ίνας με δύο άκρες προσθέτοντας τους συνδετήρες για να συνδέσει την πορεία ακτίνων. Η πλεξίδα είναι ένα μήκος του συνημμένου συνδετήρα ινών μόνιμα μόνο από τη μία πλευρά. Σκοινιά μπαλωμάτων Yogel που συγκεντρώνονται με τους διάφορους τύπους συνδετήρων (όπως FC, το Sc, το ST, LC, η MU, MTRJ κ.λπ.) Υπάρχουν τρία

είδη γυαλισμένου του τέλους τουπροσώπου ινών: Το PC, το UPC και APC .we χρησιμοποιούν την προηγμένη τεχνική και τον εξοπλισμό

κατασκευή ώστε να εξασφαλιστεί του υψηλός - ποιότητα της μαζικής παραγωγής.

Το 62.5/125μm πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών είναι κατάλληλο για το δίκτυο επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια αλτών ινών θέσεων απαιτούνται. Και το καλώδιο εξετάζεται οπτικά για την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσει υψηλό - ποιότητα.
 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Συμμορφώνεται με το IEC, πρότυπα GR-326-ΠΥΡΉΝΩΝ Telcordia

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

PC/UPC/APC στίλβωση

Διάμετρος: 0,9, 2,0, και 3.0mm

Ο άλτης ινών του ενιαίου ή πολυ τρόπου είναι διαθέσιμος

Το simplex ή το ντούμπλεξ είναι διαθέσιμο

Το οπτικό καλώδιο ινών PVC ή LSZH είναι διαθέσιμο

Άριστες changeability και επανάληψη

Εκτατή δύναμη: 10N

Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: - 40 σε 80°C

Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: - 40 σε 80°C

Χρώμα του καλωδίου οπτικών ινών: Κίτρινος (SM), πορτοκάλι (ΚΚ), και Aqua (OM3)

 

Προδιαγραφές

 

Συνδετήρας Sc-ST Σακάκι OD 3.0mm
Τύπος ινών 62.5/125μm Αρίθμηση ινών Διπλός
Πολωνικός τύπος UPC στο UPC Υλικό σακακιών PVC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 30mm Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~75°C
Βαθμός ινών G.652.D Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)


Εφαρμογές

 

  • Δίκτυο τοπικής περιοχής
  • Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Οπτικό δίκτυο το (OAN) πρόσβασης
  • Οπτικό CATV
  • Αισθητήρας οπτικής ίνας
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών το (FODT)
  • Ενεργός λήξη συσκευών
  • Δοκιμή εξοπλισμού

 

Τα πλεονεκτήματά μας

1. Υποστηρίζουμε τη μίνι διαταγή ακόμη και 1pcs.

2. Γρήγορη χρονική ανοχή. Μπορούμε να τακτοποιήσουμε την παράδοση μέσα σε 48 ώρες.

3. Έχουμε το μεγάλο απόθεμα. Μικρή παράδοση ποσότητας μέσα σε 2days, μεγάλη παράδοση ποσότητας μέσα σε 1 εβδομάδα.

4. Πάνω από 8 έτη εμπειρίας στην οπτική βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων.

5. Καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές. Αυστηρά ποιοτικός έλεγχος.

6. Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Παρέχουμε το υπηρεσία online 24 ωρών. Μπορείτε να καλέσετε/ηλεκτρονικό ταχυδρομείο εμείς ανά πάσα στιγμή.

7. εξουσιοδότηση 1 έτους.

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς