Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας, καλώδιο μπαλωμάτων ινών Sc LC αντι - τρωκτικό

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας, καλώδιο μπαλωμάτων ινών Sc LC αντι - τρωκτικό

High Stability Fiber Optic Patch Cord , LC SC Fiber Patch Cable Anti - Rodent
High Stability Fiber Optic Patch Cord , LC SC Fiber Patch Cable Anti - Rodent High Stability Fiber Optic Patch Cord , LC SC Fiber Patch Cable Anti - Rodent

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας, καλώδιο μπαλωμάτων ινών Sc LC αντι - τρωκτικό Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος Υλικό: PVC ή LSZH
Τύπος: Πολυ τρόπος εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord μήκος κύματος: 1310nm ή 1550nm
Πραγματικό εργοστάσιο: Ναί Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 σε +70℃
Υψηλό φως:

fiber optic patch leads

,

fiber optic patch cable

LC - Sc πολυ υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλή αντι - τρωκτικό

 

Περιγραφή προϊόντων

1. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις τυποποιημένες μορφές συνδετήρων, όλους τους τυποποιημένους τύπους ινών και όλες τις τυποποιημένες διαμορφώσεις καλωδίων να ικανοποιήσουν όλες τις ανάγκες διασύνδεσής σας. Είναι διαθέσιμοι σε οποιοδήποτε μήκος.

2.The το σκοινί μπαλωμάτων είναι εργοστάσιο που ολοκληρώνεται, που συγκεντρώνεται, που εξετάζεται και που επιθεωρείται πριν από την αποστολή.

3.All τα σκοινιά μπαλωμάτων κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας το καλώδιο βαθμού μετωπών OFNR, LSZH, την ολομέλεια, και προσαρμοσμένο ασφάλιστρο specs διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος, και το εργοστάσιο 100% που εξετάζεται για να εξασφαλίσει την απόδοση για να συναντήσουν tia/eia-568-8-2, iso11801: 2002 και EN 50173-1 πρότυπα. Όλες οι συνελεύσεις εξετάζονται για να συναντήσουν τον gr326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

  • Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL
  • Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
  • Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda
  • Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/MT-RJ/MPO/MTP
  • Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC
  • Προσαρμόζεται στο IEC, την EIA-TIA ή τις απαιτήσεις απόδοσης Telcordia
  • Διαθέσιμος στους διαφορετικούς τύπους ινών
  • Διαθέσιμος στα μήκη προτύπων και συνήθειας
  • Υλικά ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ, SvHC και RoHS υποχωρητικά


Εφαρμογές

 

  • Δίκτυο τοπικής περιοχής
  • Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Οπτικό δίκτυο το (OAN) πρόσβασης
  • Οπτικό CATV
  • Αισθητήρας οπτικής ίνας
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών το (FODT)
  • Ενεργός λήξη συσκευών
  • Δοκιμή εξοπλισμού


Προδιαγραφές

 

Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
Βασικός Συνδετήρας ινών FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
Κεραμική Ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις:<> 127um concentricity αποκλίσεις:<>
Κατάλληλη ίνα 9/125um 50/125um, 62.5/125um
Γεωμετρία τέλος-προσώπου Ακτίνα της κυρτότητας 7~25mm 5~12mm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Προεξοχή ινών ≤50nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Ίνα κάτω από την περικοπή ≤100nm ≤100nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Όφσετ κορυφών ≤50um
Μηχανικός Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
Πτώση ≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)
Δόνηση IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
Επανάληψη ≤ 0.1dB (1000 φορές)
Διάρκεια > 1000 φορές
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C ~ +85°C

 

Τα πλεονεκτήματά μας

1. Υποστηρίζουμε τη μίνι διαταγή ακόμη και 1pcs.

2. Γρήγορη χρονική ανοχή. Μπορούμε να τακτοποιήσουμε την παράδοση μέσα σε 48 ώρες.

3. Έχουμε το μεγάλο απόθεμα. Μικρή παράδοση ποσότητας μέσα σε 2days, μεγάλη παράδοση ποσότητας μέσα σε 1 εβδομάδα.

4. Πάνω από 8 έτη εμπειρίας στην οπτική βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων.

5. Καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές. Αυστηρά ποιοτικός έλεγχος.

6. Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Παρέχουμε το υπηρεσία online 24 ωρών. Μπορείτε να καλέσετε/ηλεκτρονικό ταχυδρομείο εμείς ανά πάσα στιγμή.

7. εξουσιοδότηση 1 έτους.

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς