Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού Sc υψηλή επιστροφής απώλεια απώλειας εισαγωγής Sc χαμηλή

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού Sc υψηλή επιστροφής απώλεια απώλειας εισαγωγής Sc χαμηλή

Duplex Fiber Optic Patch Cord SC SC Low Insertion Loss High Return Loss
Duplex Fiber Optic Patch Cord SC SC Low Insertion Loss High Return Loss Duplex Fiber Optic Patch Cord SC SC Low Insertion Loss High Return Loss

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού Sc υψηλή επιστροφής απώλεια απώλειας εισαγωγής Sc χαμηλή Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: Sc-Sc Ferrule: Κεραμικό Zirconia
Χρώμα: μπλε Υλικό: PVC ή LSZH
Τύπος: Πολυ τρόπος Αρίθμηση ινών: πολυ-ίνες 1~144
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm 3.0mm Πραγματικό εργοστάσιο: Ναί
Υψηλό φως:

fiber optic patch leads

,

fiber optic cable patch cord

Sc - διπλό πολυ σκοινί XunliComm μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου OM3 Sc

 

Περιγραφή προϊόντων

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας (άλτης) είναι ένα μήκος της οπτικής ίνας με δύο άκρες προσθέτοντας τους συνδετήρες που συνδέουν

πορεία ακτίνων. Η πλεξίδα είναι ένα μήκος του συνημμένου συνδετήρα ινών μόνιμα μόνο από τη μία πλευρά. Σκοινιά μπαλωμάτων Joinwit

συγκεντρωμένος με τους διάφορους τύπους συνδετήρων (όπως FC, το Sc, το ST, LC, η MU, MTRJ κ.λπ.) Υπάρχουν τρία είδη

από γυαλισμένο του τέλους τουπρόσωπο ινών: Το PC, το UPC και APC .we χρησιμοποιούν την προηγμένη τεχνική και τον εξοπλισμό

κατασκευή ώστε να εξασφαλιστεί του υψηλός - ποιότητα της μαζικής παραγωγής.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και επιλογές καλωδίων δικτύων οπτικών ινών

  • Μονοκατευθυντικές, διπλές ή πολυ συνελεύσεις ινών
  • Τύποι σακακιών: Η μετώπη, PVC, ολομέλεια εκτίμησε, ή LSZH (χαμηλός καπνός μηά αλόγονα) και είναι όλα τα καλώδια RoHS
  • Μήκη καλωδίων οπτικών ινών συνήθειας και χρώματα σακακιών
  • Διάφορα τύποι και μήκη κύματος ινών, χαρακτηριστικό 9/125 single-mode, 50/125 πολλαπλού τρόπου και 62.5/125 πολλαπλού τρόπου
  • καλώδια οπτικών ινών διαμέτρων 0.9mm/1.8mm/2.0mm/3.0mm εξωτερικά
  • Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC
  • Καλή συσκευασία, ανταγωνιστικές τιμές και πολύ γρήγορη παράδοση


Με τον εξοπλισμό επιτόπιας, κατασκευής ακρίβειας και τους εξειδικευμένους εργάτες μας, το LC/UPC σε LC/UPC καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών μας είναι αξιόπιστο και 100% που εξετάζονται σύμφωνα με βιομηχανικό και τα διεθνή πρότυπα, αυτά τα καλώδια ινών lc-LC είναι με την εύκαμπτη προσαρμογή, τις καλές τιμές και την πολύ γρήγορη παράδοση.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα πυρήνων GR 326 πυρήνων ROHS και κουδουνιών
  • Διαμορφώσεις συνήθειας διαθέσιμες χωρίς επιπλέον χρέωση
  • Διαθέσιμος στη δέσμη ινών, fan-out κορδελλών, πλεξίδα διαθέσιμη
  • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
  • Ferrule του τέλους τουπροσώπου: PC, UPC, APC
  • PVC, LSZH, OFNR, καλώδιο ινών OFNP προαιρετικό
  • Δοκιμή εργοστασίων 100% πριν από την αποστολή
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Δημοσιευημένα σε συνέχειες & μεμονωμένα αρχεία δοκιμής

 

Τεχνικό Specs

Συνδετήρας πλεξίδων PC (SM) UPC (SM) APC (SM) ΚΚ
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤0.3 (max≤0.5)
Επανάληψη (DB) ≤0.1
Διάρκεια (1/Matings) ≥500
Θερμοκρασία λειτουργίας (°C -40~+75
Εκτατή δύναμη (ν) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), ≥60N (Φ0.9)
Ίνα SM OS1 9/125um, OM1 50/125um, OM2 OM3 62.5/125um, OM4, κ.λπ.
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm 2.0mm, 3.0mm κ.λπ.
Υλικό καλωδίων PVC, LSZH
Πυρήνες Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores κ.λπ.

 

 

Τα πλεονεκτήματά μας

1. Υποστηρίζουμε τη μίνι διαταγή ακόμη και 1pcs.

2. Γρήγορη χρονική ανοχή. Μπορούμε να τακτοποιήσουμε την παράδοση μέσα σε 48 ώρες.

3. Έχουμε το μεγάλο απόθεμα. Μικρή παράδοση ποσότητας μέσα σε 2days, μεγάλη παράδοση ποσότητας μέσα σε 1 εβδομάδα.

4. Πάνω από 8 έτη εμπειρίας στην οπτική βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων.

5. Καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές. Αυστηρά ποιοτικός έλεγχος.

6. Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Παρέχουμε το υπηρεσία online 24 ωρών. Μπορείτε να καλέσετε/ηλεκτρονικό ταχυδρομείο εμείς ανά πάσα στιγμή.

7. εξουσιοδότηση 1 έτους.

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς