Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

ST - υψηλή επίδοση σκοινιού OM3 μπαλωμάτων οπτικών ινών FC για τη δοκιμή εξοπλισμού

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

ST - υψηλή επίδοση σκοινιού OM3 μπαλωμάτων οπτικών ινών FC για τη δοκιμή εξοπλισμού

ST - FC Fiber Optic Patch Cord OM3 High Performance For Equipment Test
ST - FC Fiber Optic Patch Cord OM3 High Performance For Equipment Test ST - FC Fiber Optic Patch Cord OM3 High Performance For Equipment Test

Μεγάλες Εικόνας :  ST - υψηλή επίδοση σκοινιού OM3 μπαλωμάτων οπτικών ινών FC για τη δοκιμή εξοπλισμού Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: XunliComm
Πιστοποίηση: CE,ROHS,ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Xlc-fopc-01

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Από την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram/paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμάχια ανά ημέρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος: 3 μέτρα ή προσαρμοσμένος Υλικό: PVC ή LSZH
Τύπος: Πολυ τρόπος εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord μήκος κύματος: 1310nm ή 1550nm
Πραγματικό εργοστάσιο: Ναί Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 σε +70℃
Υψηλό φως:

Οδηγεί οπτικών ινών ενημερωμένη έκδοση κώδικα

,

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών

ST - FC πολυ υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλή αντι - τρωκτικό OM3

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Αυτό το προϊόν υιοθετεί το λεπτό καλώδιο οπτικών ινών. Η εισαγωγή του καλού εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης μπορεί αποτελεσματικά να εξασφαλίσει ότι οι τεχνικές παράμετροι όπως το κέντρο της λείανσης και της απόκλισης οπτικής ίνας, η κοιλότητα της οπτικής ίνας, η επιφάνεια της οπτικής ίνας χωρίς τις ατέλειες ή γρατσουνιές, και η ακτίνα της κυρτότητας του κεραμικού προσώπου τελών ανταποκρίνονται στα πρότυπα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL
  • Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
  • Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda
  • Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/MT-RJ/MPO/MTP
  • Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC
  • Προσαρμόζεται στο IEC, την EIA-TIA ή τις απαιτήσεις απόδοσης Telcordia
  • Διαθέσιμος στους διαφορετικούς τύπους ινών
  • Διαθέσιμος στα μήκη προτύπων και συνήθειας
  • Υλικά ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ, SvHC και RoHS υποχωρητικά


Εφαρμογές

 

  • Δίκτυο τοπικής περιοχής
  • Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Οπτικό δίκτυο το (OAN) πρόσβασης
  • Οπτικό CATV
  • Αισθητήρας οπτικής ίνας
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών το (FODT)
  • Ενεργός λήξη συσκευών
  • Δοκιμή εξοπλισμού


Προδιαγραφές

Όνομα προϊόντων OM3 πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Χρώματα γραμμών άλματος κυανός
Αναμονής χρόνος κλήσης >1000times
Εκτατή δύναμη 200 ν ή περισσότεροι
Διάμετρος καλωδίων 2 χιλ.
Βούλωμα κεραμικός πυρήνας
Εκτατή δύναμη 45 κλ
Σχέδιο γραμμών άλματος Ενιαίος τρόπος
Μαρασμός <1db>
Μήκος κύματος εργασίας 1310 NM σε 1550 NM
Θερμοκρασία εργασίας 40°C~85 °C
Η ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα 3.8cm
Υλικό υψηλός - προστασία του ποιοτικού περιβάλλοντος του υλικού PVC
Δοκιμή δόνησης <0>

 

Τα πλεονεκτήματά μας

1. Υποστηρίζουμε τη μίνι διαταγή ακόμη και 1pcs.

2. Γρήγορη χρονική ανοχή. Μπορούμε να τακτοποιήσουμε την παράδοση μέσα σε 48 ώρες.

3. Έχουμε το μεγάλο απόθεμα. Μικρή παράδοση ποσότητας μέσα σε 2days, μεγάλη παράδοση ποσότητας μέσα σε 1 εβδομάδα.

4. Πάνω από 8 έτη εμπειρίας στην οπτική βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων.

5. Καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές. Αυστηρά ποιοτικός έλεγχος.

6. Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Παρέχουμε το υπηρεσία online 24 ωρών. Μπορείτε να καλέσετε/ηλεκτρονικό ταχυδρομείο εμείς ανά πάσα στιγμή.

7. εξουσιοδότηση 1 έτους.

Στοιχεία επικοινωνίας
Cixi XunliComm Communication Equipment Factory

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole Weng

Τηλ.:: 86-18390057132

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς