Cixi εργοστάσιο εξοπλισμού επικοινωνίας XunliComm

 

Κρατήστε την ΠΟΙΟΤΗΤΑ και την ΥΠΗΡΕΣΙΑ ως κατευθυντήρια αρχή!

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Είμαι Online Chat Now
Η συνεργασία μας τελευταία για περίπου 4 έτη, και πρέπει να αναγνωρίσει ότι η υπηρεσία παρέχουν είναι αναμενόμενος. Η συνεργασία μας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια.

—— Edward

Υψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, καλή τοποθέτηση υπηρεσιών!

—— David

Οπτικών Ινών Patch Cord

(36)
Κίνα Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου

fc/apc-sc/apc ενιαίο σκοινί κίτρινα 3m μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό Περιγραφή προϊόντων Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι εξαιρετικά αξιόπιστα συστατικά που χαρακτηρίζουν στη χαμηλή απώλεια ει... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc-Sc FTTH 3 κίτρινης χρώματος χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc-Sc FTTH 3 κίτρινης χρώματος χαμηλής μέτρα απώλειας εισαγωγής

SC/UPC-SC/UPC ενιαίο τρόπου μονοκατευθυντικό σκοινί κίτρινο 3meters μπαλωμάτων ινών οπτικό Περιγραφή προϊόντων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και επιστροφής απώλεια ύψους. Άριστα επανάληψη κ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-07-08 10:15:36
Κίνα Αντι - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρωκτικών, Sc στο Sc υψηλή αξιοπιστία καλωδίων μπαλωμάτων ινών εργοστάσιο

Αντι - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρωκτικών, Sc στο Sc υψηλή αξιοπιστία καλωδίων μπαλωμάτων ινών

Sc-Sc ενιαίο σκοινί θωρακισμένα 3m μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό αντιτρωκτικά Περιγραφή προϊόντων Προδιαγραφές 1. Υψηλή επιστροφής απώλεια & χαμηλή απώλεια εισαγωγής 2. Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότη... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα ενιαία μετάδοση πυρήνων ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΏΝ CORNING ινών σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου FC FC της 3M σταθερή εργοστάσιο

ενιαία μετάδοση πυρήνων ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΏΝ CORNING ινών σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου FC FC της 3M σταθερή

fc-fc ενιαίο σκοινί 3M μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό Περιγραφή προϊόντων 1 - Πυρήνας ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ CORNING ινών, σταθερή μετάδοση, εύκολη στη συγκόλληση, χαμηλή απώλεια εισαγωγής. 2 - πυρήνας ενθέτων τ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα Διπλό Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών - υψηλό προσαρμοσμένο σταθερότητα μήκος Sc εργοστάσιο

Διπλό Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών - υψηλό προσαρμοσμένο σταθερότητα μήκος Sc

Sc - Sc πολυ υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλή αντι - τρωκτικό Περιγραφή προϊόντων 1. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις τυποποιημένες μορφές συνδετήρων, όλους ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα 12 πυρήνες 0.9mm πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών 1,5 μέτρα ενιαίος τρόπος Sc/UPC εργοστάσιο

12 πυρήνες 0.9mm πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών 1,5 μέτρα ενιαίος τρόπος Sc/UPC

SC/UPC ενιαίος τρόπος 12 πυρήνες 0.9mm πλεξίδα οπτικής ίνας δεσμών 1,5 μέτρα Περιγραφή προϊόντων Προδιαγραφή Στοιχείο Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος Απώλεια εισαγωγής Επιστροφής απώλεια PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα ST - υψηλή επίδοση σκοινιού OM3 μπαλωμάτων οπτικών ινών FC για τη δοκιμή εξοπλισμού εργοστάσιο

ST - υψηλή επίδοση σκοινιού OM3 μπαλωμάτων οπτικών ινών FC για τη δοκιμή εξοπλισμού

ST - FC πολυ υψηλή σταθερότητα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλή αντι - τρωκτικό OM3 Περιγραφή προϊόντων Αυτό το προϊόν υιοθετεί το λεπτό καλώδιο οπτικών ινών. Η εισαγωγή του καλού εξοπλισμού τεχνολογίας λε... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα Πορτοκαλί αδιάβροχο καλώδιο FC οπτικών ινών - υψηλή επιστροφής απώλεια τρόπου FC διπλή πολυ εργοστάσιο

Πορτοκαλί αδιάβροχο καλώδιο FC οπτικών ινών - υψηλή επιστροφής απώλεια τρόπου FC διπλή πολυ

FC - διπλό πολυ σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου FC αδιάβροχο Περιγραφή προϊόντων Προσφέρουμε μια πλήρη επιλογή των συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών FC FC, αυτά τα καλώδια ινών fc-FC συμπεριλαμβανομένων τ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, πολυ καλώδιο ST οπτικών ινών τρόπου διπλό - ST εργοστάσιο

Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, πολυ καλώδιο ST οπτικών ινών τρόπου διπλό - ST

ST-ST πολυ σκοινί θωρακισμένα 3m μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλό αντιτρωκτικά Περιγραφή προϊόντων Προδιαγραφές 1. Υψηλή επιστροφής απώλεια & χαμηλή απώλεια εισαγωγής 2. Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα 3. Πράσινη ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Κίνα Μπλε ενιαίος τρόπος FC καλωδίων οπτικών ινών χρώματος θωρακισμένος - ασφάλεια FC ιδιαίτερα εργοστάσιο

Μπλε ενιαίος τρόπος FC καλωδίων οπτικών ινών χρώματος θωρακισμένος - ασφάλεια FC ιδιαίτερα

fc-fc ενιαίο θωρακισμένο μπλε χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου μονοκατευθυντικό Περιγραφή προϊόντων Ο αποκαλούμενος άλτης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών επίσης, αυτό είναι το καλώδιο σύνδεσης μεταξύ του ... Διαβάστε περισσότερα Καλύτερη τιμή
2019-06-28 20:03:02
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|